AONS32100
热插拔MOSFET (25V - 150V)
Status: Full Production
25V N-Channel MOSFET
Parametrics
Status
Full Production
Package
DFN5x6-8L
Configuration
Single
Polarity
N
VDS (V)
25
VGS (±V)
20
ID @ 25°C (A)
400
PD @ 25°C (W)
400
RDS(ON) max (mΩ) at VGS=10V
0.73
RDS(ON) max (mΩ) at VGS=4.5V
1.08
Qg (4.5V)(nC)
115
VGS(th) min (V)
0.60
VGS(th) typ (V)
1.10
VGS(th) max (V)
1.60
Ciss (pF)
15200
Coss (pF)
2000
Crss (pF)
Qgd (nC)
35
tD(on) (ns)
15
tD(off) (ns)
160
Trr (ns)
25
Qrr (nC)
70
Qualification
Industrial
ESD Diode
No
Tj max (°C)
150
Parametrics
Status
Full Production
Package
DFN5x6-8L
Configuration
Single
Polarity
N
VDS (V)
VGS (±V)
20
ID @ 25°C (A)
PD @ 25°C (W)
RDS(ON) max (mΩ) at VGS=10V
0.73
RDS(ON) max (mΩ) at VGS=4.5V
1.08
Qg (4.5V)(nC)